Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Č. Budějovice (Beach Ball Aréna)


kategorie: Ženy
9. 11. 2019

Poznámka 27. 10.:

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 25.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 25.00
2 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 22.50 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 22.50
3 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 20.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 20.00
4 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 17.50 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 17.50
5 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 15.00 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 15.00
5 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 15.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 15.00
7 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 12.50 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 12.50
7 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.50 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 12.50
9 Adéla Grossmannová Beach Service club z.s. 10.00 Aneta Uldrychová Beach Service club z.s. 10.00
10 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 10.00 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 10.00
10 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 10.00 Ela Votočková Beach Service club z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018