Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Č. Budějovice (Beach Ball Aréna)


kategorie: Ženy
9. 11. 2019

Poznámka 27. 10.:

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 25.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 25.00
2 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 22.50 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 22.50
3 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 20.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 20.00
4 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 17.50 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 17.50
5 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 15.00 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 15.00
5 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 15.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 15.00
7 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 12.50 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 12.50
7 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.50 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 12.50
9 Adéla Grossmannová Beach Service club z.s. 10.00 Aneta Uldrychová Beach Service club z.s. 10.00
10 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 10.00 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 10.00
10 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 10.00 Ela Votočková Beach Service club z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018