Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Pohár ABV, Čelákovice


kategorie: Ženy
30. 7. 2011 - 31. 7. 2011
začátek kvalifikace pátek 29.7.2011 ve 14:00

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 30.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 30.00
2 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 27.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 27.00
3 Barbora Jeřábková 24.00 Iveta Chroustovská Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 24.00
4 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 21.00 Michala Frank BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 21.00
5 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 18.00
6 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 18.00 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 18.00
7 Šárka Židová 15.00 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00
8 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 15.00
9 Ilona Šotkovská 12.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 12.00
10 Simona Valášková 12.00 Hana Valešová 12.00
11 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 12.00 Lucie Luftová 12.00
12 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 12.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 12.00
13 Šárka Vodenková 9.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
14 Barbora Pilátová 9.00 Hana Třešňáková 9.00
15 Františka Vidnerová Prague beach team, z.s. 9.00 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 9.00
16 Lenka Knězová 9.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 9.00
17 Irena Pokorná Kladno volejbal cz 6.00 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
18 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 6.00 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 6.00
19 Klára Sedláčková Tělovýchovná jednota Ostrava 6.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 6.00
20 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 6.00
21 Vanda Vydrová 6.00 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 6.00
22 Šárka Hamrusová TJ OP Prostějov 6.00 Lucie Korbelová 6.00
23 Barbora Třešňáková 6.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
24 Nikola Voráčková 6.00 Gabriela Gergelyová 6.00
25 Kamila Rohelová Prague beach team, z.s. 3.00 Markéta Nedbálková 3.00
26 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Eliška Marečková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 3.00
27 Zuzana Davidová 1.50 Veronika Ettlerová 1.50
28 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 1.50 Tereza Knížková Beach Service club z.s. 1.50
29 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 1.50 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018