Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Pardubice (TCV Pardubice)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
17. 11. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 25.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 25.00
2 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 22.50 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 22.50
3 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 20.00 Naděžda Alexandrovna Pronina RUS 20.00
4 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 17.50 Kristýna Dekařová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 17.50
5 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 15.00 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00
5 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 15.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 15.00
5 Diana Kratochvílová 15.00 Linda Hacmacová Beach Service club z.s. 15.00
5 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Anna Kellerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
9 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 10.00 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 10.00
9 Johana Slabihoudová 10.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 10.00
11 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 10.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 10.00
11 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 10.00 Simona Molčanyiová 10.00
13 Tereza Křivková Beach Service club z.s. 7.50 Eliška Hrdá Beach Service club z.s. 7.50
14 Julie Vignerova Beach Service club z.s. 7.50 Natálie Štepová Beach Service club z.s. 7.50
15 Ema Hanušová Beach Service club z.s. 7.50 Natálie Novotná 7.50
15 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 7.50 Ela Votočková Beach Service club z.s. 7.50
17 Karolína Skoufi 5.00 Agáta Bachronyová 5.00
18 Anissa Richterová Beach Service club z.s. 5.00 Anna Šonková Beach Service club z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018