Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Pardubice (TCV Pardubice)


kategorie: Ženy
17. 11. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 25.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 25.00
2 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 22.50 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 22.50
3 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Naděžda Alexandrovna Pronina RUS 20.00
4 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 17.50 Kristýna Dekařová Beachclub Strahov, z.s. 17.50
5 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 15.00 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00
5 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 15.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 15.00
5 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 15.00 Linda Hacmacová Beach Service club z.s. 15.00
5 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Anna Krkošková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
9 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 10.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 10.00
9 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 10.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 10.00
11 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 10.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 10.00
11 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 10.00 Simona Molčanyiová Beachklub Ládví z.s. 10.00
13 Tereza Křivková Beach Service club z.s. 7.50 Eliška Hrdá Beach Service club z.s. 7.50
14 Julie Vignerova Beach Service club z.s. 7.50 Natálie Štepová Beach Service club z.s. 7.50
15 Ema Hanušová Beach Service club z.s. 7.50 Natálie Novotná Beach Service club z.s. 7.50
15 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 7.50 Ela Votočková Beach Service club z.s. 7.50
17 Karolína Skoufi Beach Service club z.s. 5.00 Agáta Bachronyová Beach Service club z.s. 5.00
18 Anissa Richterová Beach Service club z.s. 5.00 Anna Šonková Beach Service club z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018