Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje JKY - Beach Service / Plzeň (Letná)


kategorie: Dívky U20
23. 11. 2019

Poznámka 27. 10.:

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic. 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Linda Francová SK HAMR, z.s. 25.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 25.00
2 Adéla Jírovcová Volejbal Rudolfov, z.s. 22.50 Kristýna Hušková Volejbal Rudolfov, z.s. 22.50
3 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 20.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 20.00
4 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 17.50 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 17.50
5 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 15.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 15.00
5 Nicole Koldová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 15.00 Anna Pavelková S V B C, z.s. 15.00
5 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 15.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 15.00
5 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 15.00 Mariana Tomasová S V B C, z.s. 15.00
9 Kateřina Osouchová Volejbal Rudolfov, z.s. 10.00 Monika Valková Volejbal Rudolfov, z.s. 10.00
9 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 10.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 10.00
9 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 10.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 10.00
9 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 10.00 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 10.00
13 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 7.50 Simona Molčanyiová Beachklub Ládví z.s. 7.50
14 Adéla Grossmannová Beach Service club z.s. 7.50 Aneta Uldrychová Beach Service club z.s. 7.50
15 Veronika Vávrová Beach Service club z.s. 7.50 Taťána Chalušová Beach Service club z.s. 7.50
15 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 7.50 Lucie Hanková SK HAMR, z.s. 7.50
17 Ela Votočková Beach Service club z.s. 5.00 Anissa Richterová Beach Service club z.s. 5.00
17 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 5.00 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 5.00
17 Eliška Radová Beach Service club z.s. 5.00 Bára Knaizlová Beach Service club z.s. 5.00
17 Marie Kavinová Beach Service club z.s. 5.00 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018