Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Pardubice (TCV Pardubice)


kategorie: Muži
24. 11. 2019

Poznámka 27. 10.:

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 25.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 25.00
2 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 22.50 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 22.50
3 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 20.00
4 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 17.50 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 17.50
5 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 15.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 15.00
5 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 15.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 15.00
7 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.50 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.50
7 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 12.50 Jan Předota Prague beach team, z.s. 12.50
9 Jaromír Hošek BeachPunk Team z.s. 10.00 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
9 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 10.00 Ondrej Spisiak SVK 10.00
9 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 10.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 10.00
9 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 10.00
13 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 7.50 Pavel Horníček Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 7.50
14 Oliver Kheil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.50
15 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 7.50 Boris Svoboda BeachPunk Team z.s. 7.50
15 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 7.50 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018