Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje JKY - BAVB / Brno (Centrum Viktoria)


kategorie: Dívky U20
20. 10. 2019

Oprava propozic: minimální počet dvojic účastnících se turnaje pro udělení bodů do žebříčků ABV je 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 25.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 25.00
2 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 22.50 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 22.50
3 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
4 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 17.50 Nikola Hanzelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 17.50
5 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
5 Aneta Mernová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Sabina Brázdová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
5 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
5 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Simona Čandrlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 10.00 Tereza Hudečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
9 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
9 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
9 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
13 Beata Látalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.50 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.50
13 Julie Kuncová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.50 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.50
13 Markéta Kloudová 7.50 Natálie Bartošová START B6, z.s. 7.50
0 Emily Šňupárková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0 Izabela Zúbková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0
© ČVS 2015-2018