Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - BAVB / Brno (Centrum Viktoria)


kategorie: Muži
3. 11. 2019

Poznámka 27. 10.:

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic. Turnaj se tedy koná při min. 8 dvojicích.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 25.00 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 25.00
2 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 22.50 Boris Svoboda BeachPunk Team z.s. 22.50
3 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 20.00
4 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 17.50 Tomáš Slovák Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 17.50
5 David Svrček BeachPunk Team z.s. 15.00 Ondřej Mach Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 15.00
5 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Radomír Kůs BeachPunk Team z.s. 15.00
5 Jiří Spousta Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 15.00 Jaromír Hošek BeachPunk Team z.s. 15.00
5 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Milan Bartl BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 10.00
9 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 10.00 Tomáš Tesař VK Brno, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018