Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - BVBA / Brno (Centrum Viktoria)


kategorie: Ženy
17. 11. 2019

Poznámka 27. 10.:

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic. Turnaj se tedy koná při min. 8 dvojicích.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00
2 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 22.50 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 22.50
3 Zsofia Vasvari HUN 20.00 Eszter Vasvari HUN 20.00
4 Zuzana Reginová SVK 17.50 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 17.50
5 Adrienn Czene HUN 15.00 Brigitta Denesi HUN 15.00
5 Alena Vojkůvková Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 15.00 Markéta Drápalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
5 Andrea Sandanusová SVK 15.00 Barbora Tokošová SVK 15.00
5 Eva Šišková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Fabiana Martino ITA 15.00
9 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
9 Vladimíra Volcová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Pavla Formánková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 10.00
9 Štěpánka Hawerlandová TJ JUNIOR Brno, z.s. 10.00 Anežka Rejzková VK Brno, z.s. 10.00
9 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 10.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
13 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.50 Dita Borková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.50
13 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.50 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.50
13 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.50 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018