Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - BVBA / Brno (Centrum Viktoria)


kategorie: Muži
1. 12. 2019

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic. Turnaj se tedy koná při min. 8 dvojicích.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Svrček BeachPunk Team z.s. 25.00 Ondřej Mach Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 25.00
2 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 22.50 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 22.50
3 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 20.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 20.00
4 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 17.50 Roman Havlík Volejbalový klub Tišnov, z.s. 17.50
5 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 15.00 Boris Svoboda BeachPunk Team z.s. 15.00
5 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 15.00 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 15.00
5 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Martin Zavacký SVK 15.00
5 Jaromír Hošek BeachPunk Team z.s. 15.00 Milan Bartl BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
9 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 10.00 Martin Dokulil BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
9 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Radomír Kůs BeachPunk Team z.s. 10.00
9 Jakub Karczynski POL 10.00 Ioannis Spyroglou GRE 10.00
9 Patrik Filip BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Jan Branda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
13 Ludvík Kalmus BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.50 Jiří Vítovec BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.50
13 Vojtěch Toman Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 7.50 Jiří Spousta Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 7.50
© ČVS 2015-2018