Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje - BVBA / Brno (Centrum Viktoria)


kategorie: Ženy
26. 1. 2020

Poznámka 24. 1.

Kvalifikace bude zahajena v sobotu v 17:00.

Minimální početdvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic. Turnaj se tedy koná při min. 8 dvojicích.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 25.00 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00
2 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 22.50 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 22.50
3 Zuzana Reginová SVK 20.00 Kristína Harmanová SVK 20.00
4 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 17.50 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 17.50
5 Jana Šimanicová SVK 15.00 Barbora Tokošová SVK 15.00
5 Veronika Podhradská SVK 15.00 Dorota Nebusova SVK 15.00
5 Lenka Vandáková SVK 15.00 Andrea Bundzelová SVK 15.00
5 Eszter Vasvari HUN 15.00 Zsofia Vasvari HUN 15.00
9 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 10.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 10.00
9 Karolina Majernikova SVK 10.00 Pavla Formánková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 10.00
9 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 10.00
9 Dita Borková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
13 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 7.50 Petra Hrobárová Volejbal Přerov, z.s. 7.50
13 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.50 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 7.50
13 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.50 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.50
13 Alena Vojkůvková Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 7.50 Markéta Drápalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018