Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (Hamr Záběblice)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
7. 12. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 25.00
2 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 22.25 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 22.25
3 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 19.83 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 19.83
4 Marek Holeček 17.67 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 17.67
5 Petr Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 15.75 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75
5 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.75
7 Matyáš Martinovič 12.42 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.42
7 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.42 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 12.42
9 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 9.75 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.75
9 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.75
11 Adam Podroužek 7.67 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.67
11 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 7.67 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 7.67
13 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 6.08 Ondrej Spisiak SVK 6.08
13 Ondřej Kodejš 6.08 Radek Voštiňák Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
15 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 4.75 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 4.75
15 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75 Lukáš Málek 4.75
17 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75
18 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 8.67 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 8.67
19 Matěj Havlík 7.67 Matěj Svárovský 7.67
20 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 6.83 Šimon Beránek 6.83
22 Karel Šedivý 5.42 Filip Molčanyi Beachklub Ládví z.s. 5.42
22 Tomáš Lapáček SK HAMR, z.s. 5.42 Jakub Nečas SK HAMR, z.s. 5.42
24 Kryštof Sršeň 4.17 Cyril Popek 4.17
24 Lukáš Koldovský 4.17 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 4.17
26 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.25 Jakub Bartůněk 3.25
26 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 3.25 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 3.25
28 Jan Viták 2.50 Marek Kabela 2.50
© ČVS 2015-2018