Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (Beachklub Pankrác)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
8. 12. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 25.00 Marie-Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.00
2 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 22.25 Michala Frank Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 22.25
3 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 19.83 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 19.83
4 Fanni Vecsey HUN 17.67 Hanna Gubik HUN 17.67
5 Zuzana Kinclová 15.75 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.75
6 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 14.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 14.00
7 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.42 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.42
8 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 11.00 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 11.00
9 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 9.75 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 9.75
10 Anna Felker RUS 8.67 Iveta Miranda SVK 8.67
11 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 7.67 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 7.67
12 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 6.83 Michaela Vohnoutová SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 6.83
13 Michaela Brunclíková TJ Meteor České Budějovice z.s. 6.08 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.08
14 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.42 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 5.42
15 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75
17 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 9.75 Adéla Jírovcová Volejbal Rudolfov, z.s. 9.75
18 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.67 Anna Kellerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.67
19 Petra Kopecká TJ Jižní Město Chodov, z.s. 7.67 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
20 Ivana Votípková Volejbal Rudolfov, z.s. 6.83 Oldřiška Žídková SK HAMR, z.s. 6.83
21 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
22 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 5.42 Michaela Andrea Bendová 5.42
23 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75 Viktoria Šatová 4.75
24 Tereza Turková 4.17 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.17
25 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 3.67 Eliška Soejonová 3.67
26 Jana Fixová VK Dukla Liberec 3.25 Barbora Fremundová 3.25
27 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 2.83 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 2.83
28 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.50 Barbora Kolářová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.50
© ČVS 2015-2018