ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Regionální halové turnaje JŘI - Beachliga / Praha (PBT Střešovice)


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
8. 12. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 25.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
2 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 22.25 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 22.25
3 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 19.83 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 19.83
4 Petr Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 17.67 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.67
5 Csaba Mihucz HUN 15.75 Csanad Petik HUN 15.75
5 Matyáš Martinovič 15.75 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75
7 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 12.42 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 12.42
7 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.42 Ruben Bartek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.42
9 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75 Jan Janíček 9.75
9 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.75 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75
11 Daniel Slunečko 7.67 Matyáš Malý 7.67
11 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 7.67 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 7.67
13 Ondřej Kodejš 6.08 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
13 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Tim Nedvěd 6.08
15 Domonkos Doczi HUN 4.75 Marton Udvarhelyi HUN 4.75
15 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 4.75 Šimon Beránek 4.75
17 Matěj Mík 3.67 Matyáš Kaleta Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
18 Rudolf Peli HUN 3.25 Bence Nagy HUN 3.25
© ČVS 2015-2018