Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje JKY - Beachliga / Praha (Beachklub Ládví)


kategorie: Dívky U20
15. 12. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Linda Francová SK HAMR, z.s. 25.00 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 25.00
2 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 22.25 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 22.25
3 Jana Fixová VK Dukla Liberec 19.83 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 19.83
4 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.67 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.67
5 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 15.75 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 15.75
5 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 15.75 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 15.75
7 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 12.42 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 12.42
7 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.42 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.42
9 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 9.75 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 9.75
9 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 9.75 Anna Pavelková S V B C, z.s. 9.75
11 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 7.67 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 7.67
11 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 7.67 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 7.67
13 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
14 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 5.42 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 5.42
15 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75
16 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.17 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.17
17 Adéla Wondráková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 9.75 Tereza Resslová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 9.75
18 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 8.67 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 8.67
19 Hana Milotová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 7.67 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 7.67
20 Nicole Koldová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 6.83 Veronika Laušmanová S V B C, z.s. 6.83
21 Tereza Skvrnová SK HAMR, z.s. 6.08 Adéla Bartáková SK HAMR, z.s. 6.08
21 Lucie Kubelková SK HAMR, z.s. 6.08 Veronika Hrušková SK HAMR, z.s. 6.08
23 Zuzana Krejčíková Prague beach team, z.s. 4.75 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 4.75
23 Kateřina Jenisová Beachclub Strahov, z.s. 4.75 Bára Bociánová 4.75
25 Anna Vlková SK HAMR, z.s. 3.67 Sandra Přechová SK HAMR, z.s. 3.67
25 Viktorie Černá Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67 Vendula Ebertová Beachklub Ládví z.s. 3.67
27 Andrea Teichmannová SK HAMR, z.s. 2.83 Barbora Machutová SK HAMR, z.s. 2.83
27 Barbora Kolářová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.83 Veronika Šalanská Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.83
© ČVS 2015-2018