Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (ABC Braník)


kategorie: Ženy
12. 1. 2020

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 25.00
2 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 22.25 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 22.25
3 Zsofia Vasvari HUN 19.83 Eszter Vasvari HUN 19.83
4 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 17.67 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 17.67
5 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 15.75 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 15.75
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 15.75 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 15.75
7 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.42 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 12.42
7 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 12.42 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 12.42
9 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 9.75 Andrea Spevárová SVK 9.75
10 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 8.67 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 8.67
11 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.67 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 7.67
12 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.83 Iveta Miranda SVK 6.83
13 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 6.08 Tereza Knížková Beach Service club z.s. 6.08
14 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 5.42 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 5.42
17 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 9.75 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 9.75
18 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 8.67 Vedrana Ajdin Stříbrná Beachklub Ládví z.s. 8.67
19 Jana Fixová VK Dukla Liberec 7.67 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 7.67
20 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 6.83 Tereza Branyšová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.83
21 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 6.08 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 6.08
21 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
21 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
21 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 6.08
25 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 3.67 Michaela Čermáková Šímová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3.67
25 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
27 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 2.83 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 2.83
27 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 2.83 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 2.83
29 Barbora Hypšová SK HAMR, z.s. 2.17 Natálie Holubová SK HAMR, z.s. 2.17
30 Veronika Trojanovičová Beachclub Strahov, z.s. 1.92 Julie Hoščálková Tělovcvičná jednota Spoje Praha 1.92
© ČVS 2015-2018