Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje JŘI - Beachliga / Praha (Domyno)


kategorie: Chlapci U20
18. 1. 2020

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 25.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
2 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 22.25 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 22.25
3 Kristof Eperjessy HUN 19.83 Csanad Petik HUN 19.83
4 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 17.67 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 17.67
5 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75
5 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75
5 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 15.75 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 15.75
5 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 15.75
9 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 9.75 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 9.75
10 Domonkos Doczi HUN 8.67 Marton Udvarhelyi HUN 8.67
11 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
11 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 7.67 Šimon Beránek 7.67
13 Robert Suba HUN 6.08 Balázs Éliás HUN 6.08
14 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 5.42 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 5.42
15 Kryštof Beran Beachklub Ládví z.s. 4.75 Michael Gulik "SK Prosek Praha" 4.75
15 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 4.75 Filip Weinreb Beachclub Strahov, z.s. 4.75
17 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 3.67 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 3.67
18 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 3.25 Adam Votoček Beach Service club z.s. 3.25
19 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 2.83 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 2.83
© ČVS 2015-2018