ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Regionální halové turnaje JŘI - Beachliga / Praha (Domyno)


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
18. 1. 2020

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 25.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
2 Matyáš Martinovič 22.25 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 22.25
3 Kristof Eperjessy HUN 19.83 Csanad Petik HUN 19.83
4 Lukáš Koldovský 17.67 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 17.67
5 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.75 Petr Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 15.75
5 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75
5 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.75 Jakub Bartůněk 15.75
5 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 15.75
9 Daniel Vacek 9.75 Ruben Bartek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.75
10 Domonkos Doczi HUN 8.67 Marton Udvarhelyi HUN 8.67
11 Ondřej Kodejš 7.67 Tim Nedvěd 7.67
11 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 7.67 Šimon Beránek 7.67
13 Robert Suba HUN 6.08 Balázs Éliás HUN 6.08
14 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 5.42 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 5.42
15 Kryštof Beran Beachklub Ládví z.s. 4.75 Michael Gulik Sportovní klub Meteor Praha 4.75
15 Matěj Havlík 4.75 Filip Weinreb Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.75
17 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 3.67 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 3.67
18 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 3.25 Adam Votoček Beach Service club z.s. 3.25
19 Kryštof Kvíčala Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 2.83 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 2.83
© ČVS 2015-2018