Regionální halové turnaje JŘI - Beachliga / Praha (Domyno)


kategorie: Junioři
18. 1. 2020

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 25.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
2 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 22.25 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 22.25
3 Kristof Eperjessy HUN 19.83 Csanad Petik HUN 19.83
4 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 17.67 Václav Kůrka TJ Orion Praha, z.s. 17.67
5 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75
5 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75
5 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 15.75 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 15.75
5 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 15.75
9 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 9.75 Ruben Bartek TJ Orion Praha, z.s. 9.75
10 Domonkos Doczi HUN 8.67 Marton Udvarhelyi HUN 8.67
11 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
11 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 7.67 Šimon Beránek Prague beach team, z.s. 7.67
13 Robert Suba HUN 6.08 Balazs Elias HUN 6.08
14 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 5.42 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 5.42
15 Kryštof Beran Beachklub Ládví z.s. 4.75 Michael Gulik "SK Prosek Praha" 4.75
15 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 4.75 Filip Weinreb Beachclub Strahov, z.s. 4.75
17 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 3.67 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 3.67
18 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 3.25 Adam Votoček Beach Service club z.s. 3.25
19 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 2.83 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 2.83
© ČVS 2015-2018