Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje JKY - Beachliga / Praha (Hamr Záběhlice)


kategorie: Dívky U20
18. 1. 2020

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 25.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 25.00
2 Jana Fixová VK Dukla Liberec 22.25 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 22.25
3 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 19.83 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 19.83
4 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 17.67 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 17.67
5 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 15.75 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 15.75
5 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75
7 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.42 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.42
7 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.42 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.42
9 Adéla Wondráková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 9.75 Tereza Resslová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 9.75
9 Linda Francová SK HAMR, z.s. 9.75 Ema Havrdová SK HAMR, z.s. 9.75
10 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 8.67 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 8.67
13 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.08 Simona Molčanyiová Beachklub Ládví z.s. 6.08
13 Tereza Skvrnová SK HAMR, z.s. 6.08 Adéla Bartáková SK HAMR, z.s. 6.08
15 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75
17 Lucie Kubelková SK HAMR, z.s. 3.67 Veronika Hrušková SK HAMR, z.s. 3.67
17 Anna Vlková SK HAMR, z.s. 3.67 Sandra Přechová SK HAMR, z.s. 3.67
17 Eliška Barešová Radotínský sportovní klub, z.s. 3.67 Adéla Kesslerová Radotínský sportovní klub, z.s. 3.67
18 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 3.25 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 3.25
© ČVS 2015-2018