Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (ABC Braník)


kategorie: Muži
1. 2. 2020

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 25.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 25.00
2 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 22.25 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 22.25
3 Davide Pellegrino ITA 19.83 Gianluca Pellegrino ITA 19.83
4 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.67 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 17.67
5 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 15.75
5 Matěj Kollár SVK 15.75 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 15.75
7 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 12.42 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 12.42
7 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 12.42 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.42
9 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 9.75 Martin Mach TJ Hrajeme volejbal z.s. 9.75
9 Jan Předota Prague beach team, z.s. 9.75 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 9.75
11 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 7.67 Petr Janče Beachclub Strahov, z.s. 7.67
11 Patrik Malios Beach Service club z.s. 7.67 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.67
13 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.08 David Rathous Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.08
13 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.08 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 6.08
15 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 4.75 Filip Molčanyi Beachklub Ládví z.s. 4.75
15 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 4.75 Michal Dvořáček Beachklub Ládví z.s. 4.75
17 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 3.67 Ondrej Spisiak SVK 3.67
17 Filip Weinreb Beachclub Strahov, z.s. 3.67 Josef Jeřicha Beachclub Strahov, z.s. 3.67
© ČVS 2015-2018