Reprezentace
30. 9. 2023
Muži - kvalifikace OH: ITA - CZE, Brazílie
Reprezentace
1. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: BRA - CZE, Brazílie
Reprezentace
3. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: CUB - CZE, Brazílie
Reprezentace
4. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: IRI - CZE, Brazílie
Reprezentace
7. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: GER - CZE, Brazílie
Reprezentace
7. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: UKR - CZE, Brazílie
Reprezentace
9. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: CZE - QAT, Brazílie
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (ABC Braník)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
1. 2. 2020

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 25.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 25.00
2 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 22.25 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 22.25
3 Davide Pellegrino ITA 19.83 Gianluca Pellegrino ITA 19.83
4 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.67 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 17.67
5 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 15.75
5 Matěj Kollár SVK 15.75 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 15.75
7 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 12.42 Martin Neprášek 12.42
7 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.42 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.42
9 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 9.75 Martin Mach TJ Hrajeme volejbal z.s. 9.75
9 Jan Předota Prague beach team, z.s. 9.75 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 9.75
11 Matěj Havlík Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.67 Petr Janče Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.67
11 Patrik Malios Beach Service club z.s. 7.67 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.67
13 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.08 David Rathous Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.08
13 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.08 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 6.08
15 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 4.75 Filip Molčanyi Beachklub Ládví z.s. 4.75
15 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 4.75 Michal Dvořáček Beachklub Ládví z.s. 4.75
17 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 3.67 Ondrej Spisiak SVK 3.67
17 Filip Weinreb Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.67 Josef Jeřicha Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.67
© ČVS 2015-2018