Reprezentace
31. 5. 2023
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2023
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - SVK
Reprezentace
3. 6. 2023
Muži - turnaj GEL Ostrava : CZE - EST
Reprezentace
3. 6. 2023
Ženy - turnaj GEL Ostrava : CZE - ROU
Reprezentace
8. 6. 2023
Ženy - turnaj GEL Pitesti : ROU - CZE
Reprezentace
10. 6. 2023
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
14. 6. 2023
Muži - turnaj GEL Tampere : FIN - CZE
Reprezentace
14. 6. 2023
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
17. 6. 2023
Muži - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (Beachklub Ládví)


kategorie: Ženy
8. 2. 2020

POZOR! presun terminu z puuvodni Ne 2.2. na Sobotu 8.2. !

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Fanni Vecsey HUN 25.00 Hanna Gubik HUN 25.00
2 Jana Šimanicová SVK 22.25 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 22.25
3 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 19.83 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 19.83
4 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.67 Anna Stará Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.67
5 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 15.75 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 15.75
5 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 15.75
7 Tereza Branyšová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.42 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 12.42
7 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 12.42 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 12.42
9 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 9.75 Petra Píclová TJ ABC Braník, z.s. 9.75
9 Jana Fixová VK Dukla Liberec 9.75 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 9.75
11 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
11 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 7.67 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 7.67
13 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 6.08 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 6.08
14 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.42 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.42
15 Barbora Hypšová 4.75 Natálie Holubová SK HAMR, z.s. 4.75
15 Michaela Vohnoutová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 4.75 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 4.75
17 Marie Mlejnecká 9.75 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75
© ČVS 2015-2018