Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (Beachklub Ládví)


kategorie: Ženy
8. 2. 2020

POZOR! presun terminu z puuvodni Ne 2.2. na Sobotu 8.2. !

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Fanni Vecsey HUN 25.00 Hanna Gubik HUN 25.00
2 Jana Šimanicová SVK 22.25 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 22.25
3 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 19.83 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 19.83
4 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 17.67 Anna Stará Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.67
5 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 15.75 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 15.75
5 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 15.75
7 Tereza Branyšová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.42 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 12.42
7 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 12.42 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 12.42
9 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 9.75 Petra Píclová TJ ABC Braník, z.s. 9.75
9 Jana Fixová VK Dukla Liberec 9.75 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 9.75
11 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
11 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 7.67 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 7.67
13 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 6.08 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 6.08
14 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.42 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.42
15 Barbora Hypšová SK HAMR, z.s. 4.75 Natálie Holubová SK HAMR, z.s. 4.75
15 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 4.75 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 4.75
17 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 9.75 Adéla Míková Beachklub Ládví z.s. 9.75
© ČVS 2015-2018