Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (Beachklub Ládví)


kategorie: Muži
7. 3. 2020

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 25.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 25.00
2 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 22.25 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 22.25
3 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 19.83 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 19.83
4 Matěj Kollár SVK 17.67 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 17.67
5 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 15.75 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 15.75
5 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.75 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.75
7 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 12.42 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 12.42
7 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.42 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.42
9 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 9.75 Ondrej Spisiak SVK 9.75
9 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.75 David Rathous Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.75
11 Tomáš Polívka Prague beach team, z.s. 7.67 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 7.67
11 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
13 Kryštof Sršeň SK HAMR, z.s. 6.08 Cyril Popek SK HAMR, z.s. 6.08
14 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.42 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.42
© ČVS 2015-2018