Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (Beachklub Pankrác)


kategorie: Ženy
8. 3. 2020

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 25.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
2 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 22.25 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 22.25
3 Anna Felker RUS 19.83 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 19.83
4 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 17.67 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 17.67
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.75 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.75
5 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 15.75 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 15.75
7 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.42 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.42
7 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 12.42 Šárka Hadrbolcová Tělocvičná jednota Sokol Michle 12.42
9 Katarina Kapralova SVK 9.75 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 9.75
10 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.67 Anna Krkošková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.67
11 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 7.67 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 7.67
11 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 7.67 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
13 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 6.08 Nela Roštoková 6.08
14 Katka Báčová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.42 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 5.42
15 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75
15 Ornella Chambon FRA 4.75 Maelle Albert FRA 4.75
17 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67 Barbora Langová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
18 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 3.25 Zuzana Krejčíková Prague beach team, z.s. 3.25
© ČVS 2015-2018