Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (Beachklub Pankrác)


kategorie: Ženy
8. 3. 2020

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 25.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
2 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 22.25 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 22.25
3 Anna Felker RUS 19.83 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 19.83
4 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 17.67 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 17.67
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.75 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75
5 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 15.75 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 15.75
7 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.42 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.42
7 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 12.42 Šárka Hadrbolcová Tělocvičná jednota Sokol Michle 12.42
9 Katarina Kapralova SVK 9.75 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 9.75
10 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.67 Anna Krkošková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.67
11 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 7.67 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 7.67
11 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 7.67 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
13 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 6.08 Nela Roštoková 6.08
14 Katka Báčová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.42 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 5.42
15 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75
15 Ornella Chambon FRA 4.75 Maelle Albert FRA 4.75
17 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67 Barbora Langová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
18 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 3.25 Zuzana Krejčíková Prague beach team, z.s. 3.25
© ČVS 2015-2018