ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Pardubice (TCV Pardubice)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
15. 12. 2019

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 25.00 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 25.00
2 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 22.50 Anna Kellerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 22.50
3 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 20.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 20.00
4 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 17.50 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 17.50
5 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 15.00 Lucie Souralová Beach Service club z.s. 15.00
5 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 15.00 Alžběta Rybová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00
7 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.50 Kateřina Bártová TJ KRALUPY, z.s. 12.50
7 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 12.50 Sabina Dvořáková 12.50
9 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 10.00 Simona Molčanyiová 10.00
9 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 10.00 Lucie Hanková SK HAMR, z.s. 10.00
11 Barbora Bobková 10.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 10.00
11 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 10.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 10.00
13 Tereza Křivková Beach Service club z.s. 7.50 Natálie Novotná 7.50
13 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 7.50 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 7.50
15 Anna Šonková Beach Service club z.s. 7.50 Ela Votočková Beach Service club z.s. 7.50
15 Johana Slabihoudová 7.50 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 7.50
17 Natálie Štepová Beach Service club z.s. 5.00 Anissa Richterová Beach Service club z.s. 5.00
17 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 5.00 Lucie Chaloupková 5.00
© ČVS 2015-2018