Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - BC Strahov / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
23. 11. 2019

Online rozpis a výsledky utkání: http://bit.ly/2XKRicF

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Regionální zimní pohár Beachclubu Strahov

Poznámka 20. 11. 2019:

Divoké karty pořadatel byly vloženy.

Poznámka 21. 11. 2019:

Dvojice Felker / Miranda (zahraniční dvojice) se přihlásila včas emailem 20. 11. v 12:40.

Poznámka 22. 11. 2019:

Z důvodů odhlášek je dnešní kvalifikace zrušena. Dvojice na startovní listině hrají rovnou sobotní hlavní soutěž.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 25.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 25.00
2 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 22.50 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 22.50
3 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 20.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 20.00
4 Anna Felker RUS 17.50 Iveta Miranda SVK 17.50
5 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 15.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 15.00
5 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 15.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
5 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 15.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
9 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Nela Roštoková 10.00
9 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 10.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 10.00
9 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 10.00
9 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 10.00 Michaela Kaňová Beachklub Ládví z.s. 10.00
13 Petra Ullrichová Beachclub Strahov, z.s. 7.50 Michaela Benešová Beachclub Strahov, z.s. 7.50
13 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 7.50 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 7.50
13 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 7.50 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 7.50
13 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018