Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje - BC Strahov / Praha (Strahov)


kategorie: Muži
1. 12. 2019

Regionální zimní pohár Beachclubu Strahov

Online rozpis a výsledky turnaje: http://bit.ly/2DxTgn6

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 25.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 25.00
2 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 22.50 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 22.50
3 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
4 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 17.50 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 17.50
5 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
5 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 15.00
5 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 15.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
5 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 15.00
9 Martin Douda Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
9 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 10.00
9 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 10.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 10.00
9 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 10.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 10.00
13 Petr Sixta Beachclub Strahov, z.s. 7.50 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 7.50
13 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 7.50 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 7.50
13 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 7.50 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 7.50
13 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.50 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018