Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - BC Strahov / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
29. 2. 2020

Online rozpis a výsledky utkání:

https://bit.ly/396VhoL

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Regionální zimní pohár Beachclubu Strahov

Poznámka 26. 2. 2020:

Na přání pořadatele byla kvalifikace rozšířena na kapacitu 12 dvojic. Stále se bude hrát o 6 postupových míst.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 25.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 25.00
2 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 22.50 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 22.50
3 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
4 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 17.50 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 17.50
5 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 15.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
5 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 15.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 15.00
5 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 15.00 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
5 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 15.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 10.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
9 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
9 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
9 Anna Felker RUS 10.00 Iveta Miranda SVK 10.00
13 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 7.50 Adéla Jírovcová Volejbal Rudolfov, z.s. 7.50
13 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 7.50 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 7.50
13 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 7.50 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50
13 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 7.50 Nela Roštoková 7.50
17 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Tereza Pajgrtová Beachclub Strahov, z.s. 5.00
17 Veronika Trojanovičová Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Julie Hoščálková Tělovcvičná jednota Spoje Praha 5.00
17 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 5.00 Kateřina Kunešová Beach Service club z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018