ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Regionální halové turnaje - BC Strahov / Praha (Strahov)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
16. 2. 2020

Online rozpis a výsledky utkání:

http://bit.ly/2SxAh4G

----------------------------------------------------------------------------------------------

Regionální zimní pohár Beachclubu Strahov

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Davide Pellegrino ITA 25.00 Gianluca Pellegrino ITA 25.00
2 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 22.50 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 22.50
3 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 20.00 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 20.00
4 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 17.50 Martin Havlín 17.50
5 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
5 Martin Douda Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 15.00 Matyáš Martinovič 15.00
5 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Marek Holeček 15.00
5 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 15.00
9 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Petr Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 10.00
9 Petr Sixta Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00
9 Jakub Bartůněk 10.00 Matěj Pražan Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 10.00
9 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 10.00 Jan Předota Prague beach team, z.s. 10.00
13 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 7.50 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50
13 Daniel Vacek 7.50 Kryštof Kvíčala Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.50
13 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 7.50 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 7.50
13 Ondřej Suchý Volejbalový klub Kralovice z.s. 7.50 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018