Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje JKY - Beach Service / Benešov


kategorie: Dívky U20
25. 1. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 25.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 25.00
2 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 22.50 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 22.50
3 Pavlína Lindová Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. 20.00 Adéla Strnadová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 20.00
4 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 17.50 Anna Pavelková S V B C, z.s. 17.50
5 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 15.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 15.00
5 Mariana Tomasová S V B C, z.s. 15.00 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
5 Barbora Márová S V B C, z.s. 15.00 Veronika Kubešová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 15.00
5 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 15.00 Eliška Walterová Beach Service club z.s. 15.00
9 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 10.00 Ela Votočková Beach Service club z.s. 10.00
9 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 10.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 10.00
9 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 10.00 Simona Molčanyiová Beachklub Ládví z.s. 10.00
9 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
13 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 7.50 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 7.50
13 Magdalena Jandová Beach Service club z.s. 7.50 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 7.50
13 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 7.50 Emy Maivald Beachclub Strahov, z.s. 7.50
13 Adéla Grossmannová Beach Service club z.s. 7.50 Aneta Uldrychová Beach Service club z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018