Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Č. Budějovice (Beach Ball Aréna)


kategorie: Ženy
26. 1. 2020

Poznamka 24. 1. 2020:

Pocet prihlasenych dvojic klesl na 16. Kvalifikace se nekona.

Poznámka 23. 1. 2020:

Kvalifikace o 4 postupová místa bude zahájena v sobotu v 17:00. Startovné do kvalifikace činí polovinu ceny pro hlavní soutěž uvedené v propozicích.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 25.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 25.00
2 Vanda Steinová 22.50 Jitka Černá TJ Meteor České Budějovice z.s. 22.50
3 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 20.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 20.00
4 Aneta Bláhová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 17.50 Petra Tomanová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 17.50
5 Andrea Hlávková TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 15.00 Zuzana Langová TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 15.00
5 Nikola Vrchotová SK-V 41 Tábor z.s. 15.00 Eva Dostálová - Emingerová TJ ČZU Praha z.s. 15.00
5 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 15.00 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 15.00
5 Šárka Menšíková SK-V 41 Tábor z.s. 15.00 Jitka Heřmanovská SK-V 41 Tábor z.s. 15.00
9 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 10.00 Michaela Čermáková Šímová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 10.00
9 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 10.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 10.00
9 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 10.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 10.00
9 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 10.00 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 10.00
13 Julie Vignerova Beach Service club z.s. 7.50 Anna Šonková Beach Service club z.s. 7.50
13 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 7.50 Linda Hacmacová Beach Service club z.s. 7.50
13 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 7.50 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018