Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Pardubice (TCV Pardubice)


kategorie: Ženy
18. 1. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Branyšová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 25.00
2 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 22.50 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 22.50
3 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 20.00
4 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 17.50 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 17.50
5 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 15.00
6 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 15.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 15.00
7 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 12.50 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 12.50
8 Tereza Křivková Beach Service club z.s. 12.50 Natálie Novotná Beach Service club z.s. 12.50
9 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 10.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018