Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Plzeň (Letná)


kategorie: Muži
26. 1. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Patrik Malios Beach Service club z.s. 25.00 Davide Pellegrino ITA 25.00
2 Jakub Vála Beach Service club z.s. 22.50 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 22.50
3 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 20.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 20.00
4 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 17.50 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 17.50
5 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 15.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 15.00
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 15.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 15.00
7 Jan Předota Prague beach team, z.s. 12.50 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 12.50
7 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 12.50 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.50
9 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Matěj Svárovský Beachclub Strahov, z.s. 10.00
9 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 10.00 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 10.00
11 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 10.00
11 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 10.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 10.00
13 Tomáš Polívka Prague beach team, z.s. 7.50 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 7.50
14 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 7.50 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 7.50
15 Jan Pešek Beach Service club z.s. 7.50 Jan Marek Beach Service club z.s. 7.50
15 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 7.50 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 7.50
17 Filip Weinreb Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Josef Jeřicha Beachclub Strahov, z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018