Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Plzeň (Letná)


kategorie: Muži
26. 1. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Patrik Malios Beach Service club z.s. 25.00 Davide Pellegrino ITA 25.00
2 Jakub Vála Beach Service club z.s. 22.50 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 22.50
3 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 20.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 20.00
4 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 17.50 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 17.50
5 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 15.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 15.00
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 15.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 15.00
7 Jan Předota Prague beach team, z.s. 12.50 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 12.50
7 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 12.50 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.50
9 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Matěj Svárovský Beachclub Strahov, z.s. 10.00
9 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 10.00 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 10.00
11 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 10.00
11 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 10.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 10.00
13 Tomáš Polívka Prague beach team, z.s. 7.50 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 7.50
14 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 7.50 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 7.50
15 Jan Pešek Beach Service club z.s. 7.50 Jan Marek Beach Service club z.s. 7.50
15 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 7.50 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 7.50
17 Filip Weinreb Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Josef Jeřicha Beachclub Strahov, z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018