Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár, Pasohlávky


kategorie: Muži
6. 8. 2011 - 7. 8. 2011
Turnaj je dvoudenní!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 30.00 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00
2 Filip Hanák TJ Sokol Palkovice 27.00 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 27.00
3 Tomáš Božek START B6, z.s. 24.00 Pavel Kolář Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 24.00
4 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 21.00
5 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00
6 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Marek Šimko START B6, z.s. 18.00
7 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 15.00 Tomáš Salava Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 15.00
8 Viktor Lípa Volejbalové sdružení Drásov 15.00 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 15.00
9 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 12.00 Jan Čáp TJ Sokol Okrouhlice 12.00
10 Martin Šalplachta 12.00 Martin Kadlc Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00
11 Radim Hanuš TJ Energetik Chvaletice z.s. 12.00 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 12.00
12 Karel Kollarčík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 9.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 9.00
14 Martin Šponar SOKOL CHODOV, z.s. 9.00 Martin Drobný Prague beach team, z.s. 9.00
15 Michal Koláček Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 9.00 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 9.00
16 David Hroníček Prague beach team, z.s. 9.00 Jan Šaling Volejbal Sokolov, z.s. 9.00
17 Tomáš Matýšek SK Kojetín 2016, z.s. 6.00 Michal Šimkovič 6.00
18 Erik Sova Sportovní klub policie Holešov, z.s. 6.00 Michal Dorazil 6.00
© ČVS 2015-2018