Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje JKY - Beach Service / Plzeň (Letná)


kategorie: Dívky U20
15. 2. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 25.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 25.00
2 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 22.50 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 22.50
3 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
4 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 17.50 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 17.50
5 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 15.00 Aneta Uldrychová Beach Service club z.s. 15.00
5 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
7 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 12.50 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 12.50
7 Adéla Grossmannová Beach Service club z.s. 12.50 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 12.50
9 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
10 Ela Votočková Beach Service club z.s. 10.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 10.00
11 Taťána Chalušová Beach Service club z.s. 10.00 Veronika Vávrová Beach Service club z.s. 10.00
12 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 10.00
13 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 7.50 Marie Kavinová Beach Service club z.s. 7.50
14 Anna Forejtová Beach Service club z.s. 7.50 Eliška Radová Beach Service club z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018