ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Pardubice (TCV Pardubice)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
15. 2. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 25.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.00
2 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 22.50 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 22.50
3 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 20.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
4 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 17.50 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 17.50
5 Patrik Malios Beach Service club z.s. 15.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 15.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 15.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 15.00
5 David Svrček BeachPunk Team z.s. 15.00 Ondřej Mach Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 15.00
5 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Petr Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 15.00
9 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 10.00 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
9 Jaromír Hošek BeachPunk Team z.s. 10.00 Jozef Dzurenda BeachPunk Team z.s. 10.00
9 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 10.00 Jakub Čadek 10.00
9 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 10.00
13 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 7.50 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 7.50
14 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 7.50 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 7.50
15 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 7.50 Ondrej Spisiak SVK 7.50
15 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 7.50 Pavel Horníček Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 7.50
17 Cyril Popek 5.00 Tomáš Lapáček SK HAMR, z.s. 5.00
17 Marek Kabela 5.00 Jan Viták 5.00
19 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.50 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 2.50
© ČVS 2015-2018