Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Pardubice (TCV Pardubice)


kategorie: Muži
15. 2. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 25.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 25.00
2 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 22.50 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 22.50
3 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 20.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
4 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 17.50 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 17.50
5 Patrik Malios Beach Service club z.s. 15.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 15.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 15.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 15.00
5 David Svrček BeachPunk Team z.s. 15.00 Ondřej Mach Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 15.00
5 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
9 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 10.00 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
9 Jaromír Hošek BeachPunk Team z.s. 10.00 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
9 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 10.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 10.00
9 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 10.00
13 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 7.50 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 7.50
14 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 7.50 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 7.50
15 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 7.50 Ondrej Spisiak SVK 7.50
15 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 7.50 Pavel Horníček Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 7.50
17 Cyril Popek SK HAMR, z.s. 5.00 Tomáš Lapáček SK HAMR, z.s. 5.00
17 Marek Kabela SK HAMR, z.s. 5.00 Jan Viták SK HAMR, z.s. 5.00
19 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.50 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 2.50
© ČVS 2015-2018