Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Pardubice (TCV Pardubice)


kategorie: Ženy
16. 2. 2020

Turnaj bude bez kvalifikace.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00
2 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 22.50 Tereza Branyšová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 22.50
3 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 20.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 20.00
4 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 17.50 Naděžda Alexandrovna Pronina RUS 17.50
5 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 15.00
6 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 15.00 Lucie Souralová Beach Service club z.s. 15.00
7 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.50 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 12.50
8 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 12.50 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 12.50
9 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Anna Krkošková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
10 Tatiana Boldovjakova SVK 10.00 Daniela Čermáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
11 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 10.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 10.00
12 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 10.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 10.00
13 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 7.50 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 7.50
14 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 7.50
15 Karolína Skoufi Beach Service club z.s. 7.50 Agáta Bachronyová Beach Service club z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018