Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Plzeň (Letná)


kategorie: Muži
22. 2. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 25.00
2 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 22.50 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 22.50
3 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
4 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 17.50 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 17.50
5 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 15.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 15.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 15.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 15.00
7 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 12.50 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 12.50
7 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.50 Tomáš Tesař VK Brno, z.s. 12.50
9 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 10.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 10.00
10 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
11 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
11 Marek Radvanovský Beach Service club z.s. 10.00 Marek Pohl Beach Service club z.s. 10.00
11 David Hroch Beach Service club z.s. 10.00 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018