Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje JKY - Beach Service / Pardubice (TCV Pardubice)


kategorie: Dívky U20
22. 2. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 25.00 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 25.00
2 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 22.50 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 22.50
3 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 20.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 20.00
4 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 17.50 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 17.50
5 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 15.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 15.00
6 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 15.00
7 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 12.50 Lucie Chaloupková Beachpoint z. s. 12.50
8 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 12.50 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 12.50
9 Tereza Křivková Beach Service club z.s. 10.00 Natálie Novotná Beach Service club z.s. 10.00
10 Eliška Hrdá Beach Service club z.s. 10.00 Ema Hanušová Beach Service club z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018