Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje JKY - Beach Service / Benešov


kategorie: Dívky U20
29. 2. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 25.00 Michaela Vlčková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 25.00
2 Jana Fixová VK Dukla Liberec 22.50 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 22.50
3 Anna Pavelková S V B C, z.s. 20.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 20.00
4 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.50 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.50
5 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
5 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 15.00 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 15.00
7 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.50 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.50
7 Magdalena Jandová Beach Service club z.s. 12.50 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 12.50
9 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 10.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 10.00
10 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 10.00 Linda Hacmacová Beach Service club z.s. 10.00
11 Helena Fischerová TJ Kunice 10.00 Lucie Vacková Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 10.00
12 Julie Vignerova Beach Service club z.s. 10.00 Anissa Richterová Beach Service club z.s. 10.00
13 Sofie Jíšová Beach Service club z.s. 7.50 Alžběta Jelínková Beach Service club z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018