Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Halové mistrovství ČR U20 / Praha (Strahov)


kategorie: Chlapci U20
7. 3. 2020 - 8. 3. 2020

Online rozpis utkání a výsledky:

https://bit.ly/2TMCh8C

Poznámka 5. 3. 2020 13:30

Připomínáme nutnost u osob mladších 18 let ke dni 6. 3. 2020 donést vyplněný a podepsaný SOUHLAS ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE s účastí na turnaji, jinak dotyčnému nebude povolen start na turnaji!

Poznámka 4. 3. 2020 9:40

Na přání pořadatele byla zvýšena kapacita kvalifikace na max. 18 dvojic. Bude se hrát systémem Q18-skup-KO o 6 postupových míst.

Poznámka 3. 3. 2020 21:10

DK uděleny.

------------------------------------------------------------------------------

ABV povolila vyšší startovné na turnaji, než uvádí akutální Hrací řád.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 50.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 50.00
2 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 45.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00
3 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 40.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 40.00
4 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 35.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 30.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 30.00
5 Martin Douda Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 30.00
9 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 20.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 20.00
9 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 20.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
13 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 15.00
13 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 15.00
7 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 25.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 25.00
7 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
9 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 20.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 20.00
9 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
13 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 15.00 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 15.00
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 15.00 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 15.00
17 Jan Livora Beach Service club z.s. 10.00 Adam Votoček Beach Service club z.s. 10.00
17 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
17 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Petr Janče Beachclub Strahov, z.s. 10.00
17 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
17 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 10.00
17 Jan Beran Beach Service club z.s. 10.00 Tomáš Livora Beach Service club z.s. 10.00
23 Marek Kabela SK HAMR, z.s. 5.00 Jan Viták SK HAMR, z.s. 5.00
23 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 5.00 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 5.00
23 Jiří Herkus Beach Service club z.s. 5.00 Adam Brandalík Beach Service club z.s. 5.00
23 Marek Pohl Beach Service club z.s. 5.00 Jan Marek Beach Service club z.s. 5.00
23 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00 Matyáš Kaleta SK Dansport Praha, z.s. 5.00
23 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018