Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Halové mistrovství ČR U20 / Praha (Strahov)


kategorie: Dívky U20
7. 3. 2020 - 8. 3. 2020

Online rozpis utkání a výsledky:

https://bit.ly/2wvMGxq

Poznámka 5. 3. 2020 13:30

Připomínáme nutnost u osob mladších 18 let ke dni 6. 3. 2020 donést vyplněný a podepsaný SOUHLAS ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE s účastí na turnaji, jinak dotyčnému nebude povolen start na turnaji!

Poznámka 4. 3. 2020 8:20

Byly zadány poslední výsledky z minulého víkendu - turnaj žen na Strahově. Za prodlení se omlouváme. STK ABV

Poznámka 3. 3. 2020 21:10

DK uděleny.

Poznámka 2. 3. 2020:

Z důvodu vysokého zájmu o turnaj byla na přání pořadatele zvýšena kapacita kvalifikace na max. 18 dvojic. Bude se hrát systémem Q18-skuop-1KO o 6 postupových míst. Začátek kvalifikace zůstává stejný.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

ABV povolila vyšší startovné na turnaji, než uvádí akutální Hrací řád.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 45.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 45.00
3 Jana Fixová VK Dukla Liberec 40.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
4 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 35.00
5 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 30.00
5 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 25.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 25.00
7 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00
9 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 20.00
9 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 20.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 20.00
9 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 20.00 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00
13 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 15.00
13 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 15.00 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 15.00
13 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 15.00 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 15.00
13 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
17 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 10.00 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 10.00
17 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
17 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
17 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 10.00 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 10.00
17 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
17 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 10.00
23 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00
23 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 5.00 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 5.00
23 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 5.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 5.00
23 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 5.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 5.00
23 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 5.00
23 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 5.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018