Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Plzeň (Letná)


kategorie: Ženy
1. 3. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jana Fixová VK Dukla Liberec 25.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00
2 Vanda Steinová 22.50 Jitka Černá TJ Meteor České Budějovice z.s. 22.50
3 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 20.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 20.00
4 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 17.50 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 17.50
5 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
5 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.00
7 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 12.50 Simona Molčanyiová Beachklub Ládví z.s. 12.50
7 Linda Francová SK HAMR, z.s. 12.50 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 12.50
9 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 10.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 10.00
10 Martina Pešáková Beachklub Ládví z.s. 10.00 Vendula Ebertová Beachklub Ládví z.s. 10.00
11 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 10.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 10.00
11 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 10.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 10.00
13 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 7.50 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 7.50
13 Karolína Skoufi Beach Service club z.s. 7.50 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018