Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Pardubice (TCV Pardubice)


kategorie: Muži
1. 3. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 25.00
2 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 22.50 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 22.50
3 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 20.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 20.00
4 Jan Předota Prague beach team, z.s. 17.50 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 17.50
5 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 15.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 15.00
5 Ondřej Suchý Volejbalový klub Kralovice z.s. 15.00 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 15.00
7 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.50 Martin Mach TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.50
7 Boris Svoboda BeachPunk Team z.s. 12.50 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 12.50
9 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 10.00 David Svrček BeachPunk Team z.s. 10.00
9 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 10.00 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 10.00
11 Jan Kučera Prague beach team, z.s. 10.00 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 10.00
11 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 10.00
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 7.50 Matěj Šupka Club Sport Vítkov, z.s. 7.50
13 Jan Pešek Beach Service club z.s. 7.50 David Hroch Beach Service club z.s. 7.50
13 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 7.50 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018