Český pohár (oblastní) / Opava (Happy Sport)


kategorie: Juniorky
30. 5. 2020

Online rozpis utkání a výsledky: https://bit.ly/2XC0Irb

----------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 27. 5. 2020:

Každý účastník turnaje musí na místě doložit čestné prohlášení o "bezinfekčnosti", které je ke stažení v příloze turnaje.

Poznámka 26. 5. 2020:

Oprava propozic: hlavní soutěž se odehraje max. na 3 hracích kurtech.

Kvalifikace bude zahájena v 14:00.

Poznámka 25. 5. 2020:

Kapacita kvalifikace rozšířena na 18 dvojic. Předpokládaný hrací model Q18-skup-1KO.

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 40.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 40.00
2 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
3 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 32.00 Anežka Faltínová Tělovýchovná jednota Ostrava 32.00
4 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Adriana Jurčíková VK Prostějov, spolek 24.00 Viktorie Nečasová VK Prostějov, spolek 24.00
5 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 24.00
9 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 16.00
9 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Aneta Melecká Happy Sport Opava, z.s. 16.00 Gabriela Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 16.00
9 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 16.00 Tereza Hudečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
13 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Nela Sudová Happy Sport Opava, z.s. 12.00
13 Adéla Sovíková VK Prostějov, spolek 12.00 Andrea Píchalová VK Prostějov, spolek 12.00
13 Bára Abendroth Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 12.00 Amálie Vyjídáková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 12.00
13 Nikola Čepáková Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00 Andrea Krčová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
17 Darina Tesařová VK Prostějov, spolek 8.00 Zuzana Dostálová VK Prostějov, spolek 8.00
17 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Rozálie Pařenicová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Simona Marešová VK Prostějov, spolek 8.00 Kateřina Stavinohová Volejbal Kroměříž, z.s. 8.00
17 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Nikola Linhartová TJ OP Prostějov 8.00
17 Lucie Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Kateřina Kravcová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 8.00
23 Veronika Vykopalová VK Prostějov, spolek 4.00 Magdaléna Plisková VK Prostějov, spolek 4.00
23 Lucie Glombová Happy Sport Opava, z.s. 4.00 Nikol Schröterová Happy Sport Opava, z.s. 4.00
23 Ivana Pokorná VO Slezská Orlice, z.s. 4.00 Denisa Mališová VO Slezská Orlice, z.s. 4.00
23 Sofia Sofianidu VO Slezská Orlice, z.s. 4.00 Beáta Jančová VO Slezská Orlice, z.s. 4.00
23 Tereza Ulmannová VO Slezská Orlice, z.s. 4.00 Natálie Suchoňová VO Slezská Orlice, z.s. 4.00
23 Eliška Mohylová VO Slezská Orlice, z.s. 4.00 Kateřina Lisá VO Slezská Orlice, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018