Český pohár (oblastní) / Praha (Ládví)


kategorie: Juniorky
30. 5. 2020

Online rozpis utkání a výsledky: https://bit.ly/3gAgEmb

Kvalifikace bude odehrána až na 6 hracích kurtech.

--------------------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 27. 5. 2020:

Každý účastník turnaje musí na místě doložit čestné prohlášení o "bezinfekčnosti", které je ke stažení v příloze turnaje.

Poznámka 26. 5: 2020:

Po dohodně s pořadatelem byla kvalifikace rozšířeno pro 18 týmů. Bude se hrát podle systému Q18-skup-1KO.

Šatny nebudou z důvodu rekonstrukce k dispozici. Děkujeme za pochopení.

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 40.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 40.00
2 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
3 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 28.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 28.00
5 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Lucie Grančaiová Volejbal Přerov, z.s. 24.00
5 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 24.00
5 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 24.00
9 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 16.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 16.00
9 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 16.00 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 16.00
13 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.00
13 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 12.00 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 12.00
17 Michaela Cyrani VK Lvi Praha, z.s. 8.00 Lucie Knoblochová VK Lvi Praha, z.s. 8.00
17 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Viktorie Černá Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Vendula Ebertová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 8.00 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 8.00
22 Nicole Krutilová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Adéla Štorková SK Kometa Praha, z.s. 4.00
22 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 4.00 Nikola Hanzelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
22 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 4.00
22 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 4.00 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 4.00
22 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 4.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018