Český pohár (oblastní) / Praha (Ládví)


kategorie: Junioři
31. 5. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3ceaS6v

--------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 27. 5. 2020:

Každý účastník turnaje musí na místě doložit čestné prohlášení o "bezinfekčnosti", které je ke stažení v příloze turnaje.

Poznámka 25. 5: 2020:

Šatny nebudou z důvodu rekonstrukce k dispozici. Děkujeme za pochopení.

Poznámka 17. 5. 2020:

Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 40.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 36.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 36.00
3 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 32.00 Václav Kůrka TJ Orion Praha, z.s. 32.00
4 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
5 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 24.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 24.00
5 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 24.00 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 24.00
5 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Matěj Pražan TJ Orion Praha, z.s. 24.00
9 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 16.00 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 16.00
9 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 16.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 16.00
9 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 16.00 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 16.00
13 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 12.00 Šimon Beránek Prague beach team, z.s. 12.00
13 František Mlejnecký "SK Prosek Praha" 12.00 Matyáš Kaleta SK Dansport Praha, z.s. 12.00
13 Matěj Mík Beachklub Ládví z.s. 12.00 Jan Janíček Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Jan Viták SK HAMR, z.s. 12.00
17 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 8.00 Vasilii Odintsov RUS 8.00
17 Marek Pohl Beach Service club z.s. 8.00 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 8.00
20 Filip Weinreb Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Josef Jeřicha TJ Orion Praha, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018