Reprezentace
19. 6. 2021
Ženy - Final Four GEL 2021 - CZE - BUL
Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Lemansport Letní pohár / Praha (ABC Braník)


kategorie: Ženy
30. 5. 2020 - 31. 5. 2020

Online vysledky


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 27. 5. 2020:

Každý účastník turnaje musí na místě doložit čestné prohlášení o "bezinfekčnosti", které je ke stažení v příloze turnaje.

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Poznámka 19. 5. 2020:

Dvojí přihlášení na LP a ČP dospělých je možné. Tým přihlašujicí se na oba turnaje tento fakt oznámí na zverina@cvf.cz.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 40.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
3 Lenka Knorová VK Prostějov, spolek 32.00 Helena Estella Harrisová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 32.00
4 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 28.00 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 28.00
5 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 24.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 24.00
7 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. 20.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00
7 Vanda Steinová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 20.00 Jitka Černá TJ Meteor České Budějovice z.s. 20.00
9 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Monika Procházková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Anna Pavelková S V B C, z.s. 16.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 16.00
9 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 16.00 Michaela Brunclíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 16.00 Petra Píclová TJ ABC Braník, z.s. 16.00
13 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 12.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 12.00
13 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00 Lenka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
13 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00
17 Klára Kuníková VK Brno, z.s. 8.00 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 8.00
17 Aneta Trollerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00
17 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 8.00 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Barbora Klánová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00 Michaela Kárníková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00
17 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 8.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 8.00
17 Žaneta Foxová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 8.00 Michaela Vlčková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 8.00
17 Viktorie Gogová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 8.00 Tereza Slavíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 8.00
17 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 8.00 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 8.00
25 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 4.00 Kristýna Hušková SK Hlincovka, z.s. 4.00
27 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 2.00 Barbora Márová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 2.00
27 Tereza Novotná Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 2.00 Veronika Laušmanová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 2.00
27 Kateřina Osouchová SK Hlincovka, z.s. 2.00 Monika Valková SK Hlincovka, z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018